Contactgegevens

Vereniging Gehandicapte Wintersporters

Bestuur VGW

Titel Naam Telefoonnummer E-mail
Voorzitter Peter Nijman 06 81 09 09 02 voorzitter-vgw@vgw-online.nl
Secretaris Anneke van den Berg 071 51 25 98 7 info@vgw-online.nl
Penningmeester Leo Plak penningmeester@vgw-online.nl
Materiaal Luc Flamand materiaal@vgw-online.nl
Webmaster Pieter Hanegraaf 035 692 13 12 webmaster@vgw-online.nl
Algemeen lid Erik van Winkoop erik.van.winkoop@vgw-online.nl

Materiaalcommissie

Titel Naam Telefoonnummer E-mailadres
Beheer en Verhuur Luc Flamand materiaal@vgw-online.nl

PR-Commissie

Titel Naam Telefoonnummer E-mailadres
Coördinator Bianca Postma 06 41 36 19 74 pr@vgw-online.nl

Begeleiderscommissie

Titel Naam Telefoonnummer E-mailadres
Coördinator Fred van Huis 0499 32 47 65 begeleiders@vgw-online.nl

Skileraarcommissie

Titel Naam Telefoonnummer E-mailadres
Coördinator Francien de Rijk 0297 53 42 04 skileraren@vgw-online.nl

Skiën in Nederland

Titel Naam Telefoonnummer E-mailadres
Coördinator Huizen Marian Kos 06 54 22 77 49 skiennederland@vgw-online.nl
Coördinator Clinics Zittend Rik Burger en Fleur Pieterse 06 12 29 46 37 clinics-zittend@vgw-online.nl
Coördinator Clinics Staand Nadine Donders nadine_donders@hotmail.com

Reisleiders

Titel Naam/Namen Telefoonnummer E-mailadres
Kinderreis Maaike Hanegraaf & Huub van Rijswijck kinderreis@vgw-online.nl
Jongerenreis Sven Thijssen 06 20 57 10 43 jongerenreis@vgw-online.nl
Zittende reis Volwassenen Rob Thijssen 06 54 65 55 02 volwassenzittendereis@vgw-online.nl
Staande reis Volwassenen Paul de la Combé 06 12 62 26 36 volwassenstaand@vgw-online.nl
Gevorderdenreis Hans & Charles Vermeulen 06 51 14 48 13 gevorderdenreis@vgw-online.nl

Sponsorwerving

Titel Naam Telefoonnummer E-mailadres
Coördinator Rob Thijssen (Ad Interim) 06 54 65 55 02 Voorzitter-sgw@vgw-online.nl

Medisch Adviseur

Titel Naam Telefoonnummer E-mailadres
Revalidatiearts Sandra Titulaer 010 22 02 68 4 revalidatiearts@vgw-online.nl

Ledenadministratie & ICT

Titel Naam Telefoonnummer E-mailadres
Ledenadministratie Marijke Ruiter ledenadministratie@vgw-online.nl
ICT Support Vacature

Bestuur SGW

Titel Naam Telefoonnummer E-mail
Voorzitter Rob Thijssen 06 54 65 55 02 Voorzitter-sgw@vgw-online.nl
Secretaris Karlijn Veth 06 15 60 90 45 secretarissgw@vgw-online.nl
Penningmeester Rob Reijmers 033 49 41 85 1 penningmeestersgw@vgw-online.nl
Algemeen bestuurslid Joep van Lankveld joep@vgw-online.nl
Algemeen bestuurslid Jeep ter Heide 0251 65 17 68 jeep@vgw-online.nl

Laat een bericht achter